Kujawskie Zakłady Poligraficzne "DRUK-PAK" S.A.
ul. Wyspiańskiego 1
87-700 Aleksandrów Kujawski
woj. Kujawsko-Pomorskie
Tel. 054 282 82 00, 282 82 50
Fax: 054 282 40 32
e-mail: drukpak@drukpak.pl


Dział Sprzedaży i Marketingu:  

* Grzegorz Haplicznik - szef działu marketingu i sprzedaży 54 / 282 82 55 g.haplicznik@drukpak.pl

* Tomasz Wojciechowski - specjalista ds. marketingu i sprzedaży 54 /282 82 15 t.wojciechowski@drukpak.pl

* Elżbieta Ciechocka - menadżer ds. kluczowych klientów 54 / 282 82 38 e.ciechocka@drukpak.pl

* Urszula Urbanowicz - menadżer ds. kluczowych klientów 54 / 282 82 76 u.urbanowicz@drukpak.pl

* Leszek Kałamarski - menadżer ds. kluczowych klientów 54 / 282 82 74 l.kalamarski@drukpak.pl

* Jerzy Łykowski - menadżer ds. kluczowych klientów 54 / 282 82 37 j.lykowski@drukpak.pl

* Rajmund Andruszewski - usługi kooperacyjne dla poligrafii 54 / 282 82 53 r.andruszewski@drukpak.pl

* Tomasz Młynarczyk - specjalista ds. sprzedaży 54 / 282 82 76 t.mlynarczyk@drukpak.pl

Imię i nazwisko:

*

Twój e-mail:

*

Numer telefonu:

Firma:

*

Wiadomość: *

*-wymagane pola formualarza

tel. +48 54 / 282 82 15, fax. +48 54 / 282 82 03 mob. + 48 /607 560 191
KZP DRUK-PAK S.A., ul. Wyspianskiego 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski
Spółka Akcyjna zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu, KRS: 0000164859
NIP: 891-10-00-492
REGON 910170574
Kapitał akcyjny i wpłacony: 1 042 868,00 zł

 

 

 

Galeria Drukpak - usługi poligraficzne